#רק מילה אחת – מפגש כתיבה

#רק מילה אחת – מפגש כתיבה בנושא: זמן

כתיבה היא איבר בגופי, צורך קיומי. מלווה אותי מילדות בתחנות חיי, במעגלי השמחה ובמעגלי הכאב. מרגשת, מפקסת, מלמדת, מזקקת לי מחשבות וחוויות. כתיבה מאפשרת לי לנהל דיאלוג עם עצמי בכל רגע נתון ולהניח מול עיני מילים וזיכרונות. אני כותבת כמעט כל יום מאז אותו רגע בילדותי שהבנתי שאני כותבת, לא הפסקתי מעולם.

לפני שמונה שנים, נולד לעולם הבלוג שלי tamariandme.com  ממנו אני כותבת לכם כאן, בלוג שהיה לי לחדר משמעותי של כתיבה, בלוג שסחף אלפי קוראים וקוראות בארץ ובעולם. א.נשים שהרגישו שכתבתי את ליבם שלהם. כתיבתו ליוותה אותי בתהליך אישי עמוק ומטלטל והוא מוגדר עד היום כבלוגותרפיה- בלוג מלווה תהליך.

הרבה מכם מכירים אותי גם מהפייסבוק בזכות הפינה #רקמילהאחת, פינה שיצרתי למילים ולמחשבות על מילים. נאספו בה עד היום מאות מילים שכתבתי עליהן במהלך השנים ואלפי תגובות מרתקות ודיונים שהובילו לחיבורים אנושיים יוצאי דופן.

זמן, מילה שאני עסוקה בה רבות בחיי, היא אוצרת בתוכה תילי תילים של מחשבות, זיכרונות, רגשות, עבר הווה ועתיד.
זמן עבורי הוא קו דמיוני, טיים ליין. לכל אחד מאיתנו יש קו כזה יחיד ומיוחד, כזה שמכיל בתוכו את אבני דרך של חיינו, של מחשבותינו,
אנשים, מראות, מקומות, חוויות שחווינו, שמחות ששמחנו, כאבים שכאבנו, אכזבות, תשוקות, אהבות, חלומות.
בואו נכתוב את הזמן שלנו, נתבונן על הקו הזה שלנו בעיניים סקרניות. מה נגלה שם?

למי המפגש מתאים?
לכל מי שצריך זמן אמיתי לעצמו במרחב מכיל ומאפשר, לכל מי שאוהב לכתוב, או שרוצה להתנסות בכתיבה.
למי שמבקש/ת להתנתק לרגע מהבחוץ ולהתכנס לעצמו דרך כתיבה ומילים.  למי שרוצה לאוורר מחשבות ורגשות ולתת להם ביטוי דרך הכתב, להגמיש את השריר המופלא הזה שנקרא כתיבה.

מה נעשה במפגש? 

נתנסה בכתיבה אסוציאטיבית וסיפורית דרך כלים ואמצעים יצירתיים, נשוחח ונקבל השראה דרך טקסטים מעולמות השירה והפרוזה שעוסקים בנושא הזמן, נכתוב תמונות במילים.
נשתף את המשתתפים בטקסטים שכתבנו, תוך כדי תהליך אישי וקבוצתי והקשבה של מה בין ובתוך השורות שנכתבו.
אני מאמינה שכוחו של מפגש מסוג זה, הוא במשתתפים עצמם. היכולת לאפשר לאדם אחר לראות את העולם שלנו בעיניו שלו, מאפשרת לנו לפתוח ולהרחיב את מבטנו מהחוץ אל הפנים, לדייק ולזקק גם את עצמנו.

וכמה מהתגובות שכתבו לי נשים יקרות על מפגש הכתיבה :

“תמרי אהובה, כתבתי לך ואני אכתוב גם פה- הרחבת לי את הלב במפגש הזה, וחידדת לי את ההבנה שאני יכולה לכתוב בכל מצב וזמן, וגם עם הנחיה, משהו שבנקודות זמן שונות הרתיע אותי. אני שמחה על הבוקר שהיה, על הנשים שהיינו בו, ועלייך כמובן”

“הגעתי למפגש הזה מתוך מאבק . בנסיבות , באירועים שלא קשורים בי, בקולות פנימיים מקטינים. כמה אני שמחה שלא נשברתי וויתרתי. היה מלא ועוטף במילים מרגשות חכמות ורגישות. תודה לכל מי שהייתה ואפשרה. תודה תמרי על מי שאת”
“תמרי, את פייה של מילים ולפגוש אתך מלים זה חוויה רבת חושים. לא בכדי התיאור מפגש הרגיש כל כך נכון, ועמוק, ומפגיש. בינינו לבין עצמנו, בינינו לבין מי שהדהדו יחד אתנו את המחשבות באותו יום. תודה תמרי על ההזדמנות לגעת עוד קצת בזמן”

המפגש הבא:
יום שישי 3/5/24, סטודיו Tamari And Me, אבן יהודה

בין השעות 09:30-14:00, (כולל הפסקה קצרה)


עלות
500 ש”ח, תשלום והרשמה להבטחת מקום ניתן לעשות דרך ביט או פייבוקס
לפרטים: 052-3345613
מייל: tamariandme@gmail.com

(המפגש כולל כיבוד קל)
מחכה לכם באהבה,
תמרי